Warsztaty i szkolenia

Organizujemy szkolenia i warsztaty, których głównym celem jest zmiana podejścia do tematyki niepełnosprawności. Prowadząc zajęcia z dystansem, w łatwo przyswajalny sposób zapoznajemy uczestników z zasadami savoir-vivre, historiami z życia codziennego osób z niepełnosprawnościami, staramy się odczarować niepełnosprawność i trochę z nią oswoić. Nie skupiamy się tylko na jednej grupie osób, ale patrzymy nieco szerzej: m.in. osoby starsze, opiekunowie z dziećmi w wózkach, turyści z dużym bagażem, obcokrajowcy, to osoby, które także korzystają z udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Mimo, iż nazwa Kulawa Warszawa wskazuje tylko na jedną lokalizację, prowadzimy nasze szkolenia na terenie całego kraju.

Szkolimy z następujących obszarów:

  • obsługa klienta z niepełnosprawnością
  • savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością
  • projektowanie z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Ze względu na współpracę z innymi organizacjami, możemy także zaproponować szkolenia z zakresu:

  • zatrudniania osób z niepełnosprawnościami oraz dostosowania stanowiska pracy
  • tworzenie stron internetowych zgodnych ze standardem WCAG 2.0 oraz publikowanie informacji na stronach internetowych, tworzenie dostępnych dla wszystkich plików PDF, nagrań itp.
logo fundacji Kulawa Warszawa. połączenie syrenki warszawskiej i piktogramu osoby z niepełnosprawnością

Zapisz się do newslettera Fundacji Kulawa Warszawa

Zapisując się do bazy odbiorców i odbiorczyń Newslettera Fundacji Kulawa Warszawa wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

wesprzyj nas przez: