Zarząd

Izabela Sopalska-Rybak

Prezeska Fundacji Kulawa Warszawa

działaczka społeczna, trenerka

Przed założeniem Fundacji Kulawa Warszawa działała jako osoba prywatna na rzecz udostępniania miasta dla osób z niepełnosprawnościami. Współpracowała z różnymi organizacjami, w tym: Fundacją Kultury Bez Barier, Fundacją MaMa, Towarzystwem Przyjaciół Szalonego Wózkowicza. Prowadzi szkolenia dla pracowników różnych instytucji m. in. z zakresu profesjonalnej obsługi osób z niepełnosprawnością, sprawdza dostępność, pomaga przy projektowaniu nowych budynków oraz przestrzeni. Portal KulawaWarszawa.pl, który prowadzi od 2012 roku otrzymał nagrodę m. st. Warszawy w 2014r. Prywatnie m.in. zawodniczka Warszawskiej Drużyny Rugby na Wózkach Four Kings.

Rafał Rybak

Członek Zarządu

Jedyny chodziak w fundacji. Patrzy na bariery architektoniczne z innej pespektywy. W fundacji obecnie głównie zajmuje się księgowością i wszechobecną papierologią. Prywatnie fotograf, miłośnik klasycznej motoryzacji i wierny kibic Warszawskiej Drużyny Rugby na Wózkach Four Kings.

logo fundacji Kulawa Warszawa. połączenie syrenki warszawskiej i piktogramu osoby z niepełnosprawnością

Zapisz się do newslettera Fundacji Kulawa Warszawa

Zapisując się do bazy odbiorców i odbiorczyń Newslettera Fundacji Kulawa Warszawa wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

wesprzyj nas przez: