Naczelny reporter newsów/ Naczelna reporterka newsów

Dbając o przekazywanie informacji odnośnie działalności Fundacji Kulawa Warszawa oraz innych ważnych zdarzeń związanych z tematem niepełnosprawności będzie rozsyłać newsletter za pomocą platformy MailChimp. Widząc na horyzoncie możliwość rozwoju, w przyszłości zajmie się także kontaktem z mediami.

Wolontariat zdalny, stały. Pokażemy, jak działa platforma MailChimp, damy też czas na samodzielne nauczenie się obsługi platformy. Jesteśmy też otwarci na sugestie i własne pomysły.

Godziny, czas i miejsce zależy od wolontariusza/wolontariuszki . Minimum 2 wysłane newslettery miesięcznie.

Wolontariat zaczyna się od szkolenia na temat fundacji, roli wolontariuszy, a także na temat niepełnosprawności. Jest możliwość wzięcia udziału w dodatkowych szkoleniach, których tematy będą zaproponowane w późniejszym czasie. Każda osoba związana z naszą fundacją będzie miała możliwość zaproponowania nowych pomysłów, projektów i tematów szkoleń dla wolontariuszy i wolontariuszek. Wszystkie szkolenia dla wolontariuszy i wolontariuszek są bezpłatne. Jest możliwość pełnienia kilku ról w fundacji w ramach wolontariatu.

Osoby, które postanowią zostać z nami dostaną unikatowe gadżety fundacji specjalnie stworzone dla wolontariuszy i wolontariuszek!

Aby wysłać zgłoszenie należy przesłań  na adres fundacja@kulawawarszawa.pl krótką informację o sobie:

  1. Imię i nazwisko
  2. Data urodzenia
  3. 3 najważniejsze rzeczy, jakie chcesz, żeby widział o Tobie człowiek, który dopiero Cię poznaje.

Bardzo prosimy o zatytułowanie wiadomości nazwą wybranego stanowiska wolontariatu.

Wysyłając zgłoszenie wraz z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia oraz adresem mailowym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych
na potrzeby rekrutacji wolontariuszy, a administratorem danych osobowych jest Fundacja Kulawa Warszawa z siedzibą w Warszawie, przy ul. Herbu Oksza 25/138. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do jej danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi wysyłając wiadomość na adres fundacja@kulawawarszawa.pl.
logo fundacji Kulawa Warszawa. połączenie syrenki warszawskiej i piktogramu osoby z niepełnosprawnością

Zapisz się do newslettera Fundacji Kulawa Warszawa

Zapisując się do bazy odbiorców i odbiorczyń Newslettera Fundacji Kulawa Warszawa wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

wesprzyj nas przez: